Ankara diyetisyen

DiyetM Ankara’nın kalbinde, sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda uzmanlaşmış, sektörde öne çıkan bir diyet ve beslenme danışmanlığı merkezidir. Profesyonel Ankara diyetisyen kadromuzla, sağlıklı yaşamın kapılarını aralamanıza yardımcı oluyor, kişiye özel diyet planları ile hayat kalitenizi artırıyoruz. Ankara’nın merkezinde, kolay ulaşım imkanları ile hizmet veren merkezimizde, deneyimli diyetisyenler tarafından kişiye özel diyet ve beslenme planları hazırlanmaktadır. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için beslenmenin önemini biliyor ve bu yolda size profesyonel destek veriyoruz.

Ankara Diyetisyen Hizmetleri

Diyet ve sağlıklı yaşam, bir bireyin hayat kalitesini doğrudan etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Fakat bu yolda atılacak adımların kişiye özel olması, başarının anahtarıdır. Alanında uzman diyetisyen kadromuz ve holistik yaklaşımımızla, beslenme ve yaşam tarzınızı bir bütün olarak ele alıyor, kişiye özel çözümler üretiyoruz. Ankara diyetisyen olarak sunduğumuz hizmetler genel olarak şu şekildedir;

  1. Kilo Yönetimi
  2. Sporcu Beslenmesi
  3. Gebelik ve Laktasyon Dönemi Beslenmesi
  4. Kronik Hastalıklar ve Beslenme
  5. Çocuk ve Ergen Beslenmesi

Ankara Diyetisyen Kliniği

Ankara Diyetisyen Kliniği, Ankara’nın merkezinde, beslenme ve diyetetik konularında uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur. Son teknolojiye sahip cihazlar ve deneyimli diyetisyenlerle hizmet veren kliniğimiz, kilo yönetiminden kronik hastalıkların beslenme ile kontrolüne, sporcu beslenmesinden çocuk ve yaşlı beslenmesine kadar geniş bir alanda çözümler sunmaktadır. Bilimsel verilere dayalı, kişiye özel hazırlanan diyet planları ile sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak isteyen herkese destek vermekteyiz.

Ankara diyetisyen ücretleri

Ankara Diyetisyen Kliniği olarak, sizlere uygun fiyat seçenekleri ve esnek ödeme planları sunuyoruz. Hizmet kalitesinden ödün vermeden bütçenize en uygun tedavi ve diyet planlarını oluşturmayı amaçlıyoruz.

Ankara diyetisyen ücreti, danışanın ihtiyacına ve almak istediği hizmetin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. İster kilo yönetimi, ister kronik hastalıklar için diyet planı olsun, sunduğumuz çeşitli paket seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun bir plan bulabilirsiniz.

Ayrıca, ilk görüşmemizde genel sağlık değerlendirmesi yaparak size en uygun tedavi planını oluşturuyor ve bu doğrultuda bir ücretlendirme gerçekleştiriyoruz. Siz de sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atmak istiyorsanız, Ankara Diyetisyen Kliniği olarak biz her zaman yanınızdayız.

Call Now Button0 552 213 18 86