İleri teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama ve incelme makinesi olan Vacu Magic cihazı bölgesel zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için idealdir.

Vücut ısısını yükselten etkisiyle terlemeyi artıran ve metabolizmayı hızlandıran Vacu Magic, standart egzersiz yöntemlerine göre daha hızlı kalori yaktırır. Cilt hücrelerini yeniler ve kasları rahatlatır. Belin altındaki bölgelerde yağ asidi salınımını hızlandıracak şekilde yağ dokusuna sağlanan kan akışını artırır.

Vacu Magic’in içerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji tüketimini artırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar.

VACU MAGİC FAYDALARI

30 dakikada 200 dakika yürüyerek harcayacağınız kaloriyi vermenize imkan sağlamaktadır.  Cihaz özellikle bel ve bacak bölgelerinde hızlı bir incelme sağlar. Vacuum Magic, sağlıklı bir şekilde zayıflarken vücudunuzu özellikle de kalçanızı şekillendirmenize olanak sağlar. Cilt hücrelerinizi yenilerken bedeninizi daha fit bir görüntüye ulaştırır.

Vacu Magic, fiziksel aktivitelerinizi vakum gücü ve IR ışınlarıyla birleştiren üstün bir teknolojiye sahiptir. Standart yürüme bantlarında yakacağınız kaloriye tam 9 kat daha hızlı ulaşmanızı sağlayan cihaz, vücut sıcaklığı ve terlemeyi arttırarak metabolizmanızı hızlandırır.

VACU MAGIC İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bu cihazın ek özellikleri sayesinde yağ yakımı hızlanır ve selülitlerinizde gözle görülür bir azalma meydana gelir. Vakum etkisi kan akışını sorunlu bölgelerdeki yağ dokularına yönlendirir. Bel, kalça gibi bölgelerdeki yağ asitlerinin hızlı salınmasına yol açar.

Call Now Button0 552 213 18 86